آخرین خبرها

دسترسی های سریع

اپلیکیشن دانش پژوه

برگزاری آزمون سطح ۴ طلاب در رشته تاریخ و سیره پیامبراعظم(ص) در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)

آزمون سطح چهار در رشته تاریخ و سیره پیامبراعظم(ص) در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد یاوری  معاون آموزش موسسه آموزعالی حوزوی امام رضا(ع) در حاشیه این آزمون اظهار داشت: این آزمون با حضور ۵۰ نفر از طلاب برگزار شد که از میان آنان ۱۰ نفر انتخاب می شوند.
وی بیان کرد: با توجه به رسالت هایی که موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) دنبال می کند هدف از برگزاری این آزمون، آموزش طلاب مستعد و علاقه مند در حوزه تاریخ برای آشنایی با تاریخ و سیره پیامبراعظم(ص) است.
معاون آموزش موسسه آموزعالی حوزوی امام رضا(ع)  افزود: تمام تلاش ما این است با بهره گیری از بهترین اساتید در حوزه تاریخ،اسلام و زندگی پیامبر(ص) آموزش های لازم را ارائه و از فارغ التحصیلان این رشته برای بحث های تبلیغی، اقناعی، پاسخگویی به شبهات و ابهامات در خصوص پیامبر اعظم(ص) استفاده شود.
 حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد یاوری افزود: با برگزاری این دوره آموزشی همچنین به دنبال آشنایی تخصصی طلاب با سیره و زندگی پیامبر(ص)، و همچنین قدرت  تحلیل و پاسخگویی به نیازهای جامعه از تاریخ اسلام و تربیت متخصصان برای بحث های پژوهشی و .. است.
معاون آموزش موسسه آموزعالی حوزوی امام رضا(ع) خاطرنشان کرد: در تاریخ و سیره پیامبر اعظم(ص) هنوز نیاز به تربیت متخصص داریم تا از ظرفیت آنان در جامعه علمی کشور به ویژه حوزه های علمیه استفاده شود.
وی بیان کرد: دانش پژوهانی که در دوره های قبل آموزش لازم را دیده اند در حال حاضر مشغول تدریس، پژوهش و تدوین رساله هایی هستند که کمک می کنند، نظریه هایی که از زندگی پیامبر(ص) کار نشده را واکاوی و نیازهای جامعه علمی و فرهنگی کشور را تامین کنند.

ارسال نظرات

پیمایش به بالا