برگزاری آزمون سطح چهار مشاوره در موسسه آموزش عالی امام رضا(ع)/ برنامه ریزی برای تربیت نظریه پردازان و مشاوران متخصص در حوزه ازدواج و خانواده

موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) دفترتبلیغات اسلامی آزمون سطح چهار در رشته مشاوره ازدواج و خانواده را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی، موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) دفترتبلیغات اسلامی، مدیرگروه مشاوره اسلامی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) با بیان اینکه امسال نخستین دوره سطح چهار برگزار شد، اظهار داشت: در دوره سطح سه حدود هشت دوره فارغ التحصیل داشتیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بنیانی افزود: در آزمون سطح چهار نیز حدود 150 نفر ثبت نام کردند که از بین این افراد تعدادی به مصاحبه علمی دعوت و  افرادی که نمرات مطلوب داشته باشند برای سطح چهار مشاوره ازدواج و خانواده انتخاب می شوند.

مدیرگروه مشاوره اسلامی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره ها تربیت نیروی تخصصی در حوزه ازدواج و خانواده با نگاه تخصصی به مبانی دینی است به طوری که به یک توانمندی بالایی در حوزه نظریه پردازی و مشاوره ازدواج و خانواده دست یابند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بنیانی تصریح کرد: سطح چهار مشاوره در مدت دو سال و چهار ترم آموزشی برگزار و دانش پژوهان به نگارش رساله تخصصی می پردازند.

وی بیان کرد: از فارغ التحصیلان  در مراکز ازدواج، پژوهش و نظریه پردازی در سطوح تصیمم گیری مرتبط با مسائل اجتماعی، بهزیستی، نهاد ریاست جمهوری و مجلس شورای و سایر نهادها که در سطوح کلان در مباحث اجتماعی و خانواده فعالیت کنند، استفاده می شود.

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

موسسه آموزش عالي حوزوي امام رضا (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما