ثبت نام و پذیرش نیم سال دوم سال تحصیلی 1402-1401

موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا (ع) وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از میان برادران طلبه واجد شرایط در مقطع سطح دو ، سه و چهار دانشجو می‌پذیرد

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع)، رشته‌هایی که این مرکز علمی حوزوی برای نیم‌سال اول  تحصیلی نسبت به جذب دانش‌پژوه اقدام می‌کند، در سطح ۲ شامل علوم اسلامی با گرایش تاریخ اسلام و در سطح ۳  مشاوره اسلامی ،  تاریخ و سیره اهل بیت علیهم السلام، کلام اسلامی (گرایش مسائل جدید کلامی )، تاریخ تشیع و تبلغ با گرایش تربیت کودک و نوجوان و در سطح ۴ تاریخ و سیره پیامبر اعظم(ص)  است.

شرایط ثبت نام و پذیرش در سطح ۲ داشتن مدرک  سطح یک و اشتغال به تحصیل در حوزه علمیه و  همچنین برای ثبت نام سطح ۳ داشتن مدرک سطح ۲ و اشتغال به تحصیل در حوزه علمیه و در سطح ۴ داشتن مدرک سطح ۳ و اشتغال به تحصل در دروس خارج فقه و اصول است است. طلاب علاقه‌مند برای ثبت‌نام می‌توانند به نشانی الکترونیکی Paziresh.ismc.ir (مدیریت سنجش و پذیرش حوزه های علمیه برادران) مراجعه و تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.


از امتیازهای تحصیل در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) می‌توان به بهره‌مندی از برنامه آموزشی و فرهنگی مناسب، استفاده از کتابخانه تخصصی سایت اطلاع‌رسانی، فضای آموزشی مناسب، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و  اعطای مدارک علمی معتبر حوزوی اشاره کرد.


علاقه‌مندان جهت اطلاع بیشتر می‌توانند به شماره  ۰۲۵۳۲۱۳۶۶۴۱ و یا ۳۲۱۳۶۶۶۱ تماس برقرار کنند

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

موسسه آموزش عالي حوزوي امام رضا (عليه السلام)
مجری سایت : شرکت سیگما